Kişiye Özel Fiat Takvimi

2014 Fiat Takvimi fiat otomobil modelleri 2014 yeni fiat takvimi Didem Soydan fiat takvimi…

Dünyada takvim konusunda bir kült haline gelen Pirelli Takvimlerinin ardından bu konuda bir ilke imza atan Fiat her yıl olduğu gibi kullanıcılara interaktif bir takvim sunuyor. Sosyal medyada en çok dikkat çeken otomotiv markalarından biri olan Fiat’ın www.2014fiattakvimi.com adresli web sitesinin ziyaretçileri Ünlü manken ünlü manken Didem Soydan’ın spor, gece, iş ve parti konseptlerindeki farklı tarzıyla, istedikleri Fiat modelini birleştirerek kendilerine özel bir takvim yaratma şansını yakalıyor.
Kişisel takvimini hazırlayan ilk 2014 kişiye, tasarımları basılı olarak gönderiliyor. Siteye kayıt yaptıran ve takvim oluşturan ilk 5.000 kişi ise basılı Fiat takviminin sahibi oluyor.
Dijital iletişim ajansı Pure tarafından hayata geçirilen ve son yıllarda yurt içi ve yurt dışında başta Altın Örümcek ve Communicator Awards olmak üzere birçok ödüle layık görülen Fiat Takvimi projesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da kullanıcılara yepyeni deneyimler yaşatacağının güçlü sinyallerini veriyor.

 

Bir önceki yazımız olan Fiat Punto üretimden kalkıyor başlıklı makalemizde fiat ve punto hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Peugeot 308 SW sahneye çıktı

2014 Peugeot 308 SW resimleri özellikleri trafiğe çıkış tarihi fiyat bilgileri motor ve şanzıman seçenekleri yakıt tüketim bilgileri...

Kapat