Kia Telluride Konsept Detaylı İnceleme

Kia‘nın konsept modellerinden biri olan Kia Telluride‘yi inceliyoruz.Otomobilin genel görünümüne bakacak olursak araç suv tarzı bir yapıya sahip.Aracın ön kısmından bakacak olursak en çok dikkat çeken yerlerden biri ön farları ayrıca buna uyum sağlayan ön panjuru’da unutmamak gerek.

Aracın yan kısımlarından geçen ince çizgi aracın daha detaylı ve sportif bir görünüme kavuşmasını sağlamış.Aracın arka kısmı ise ön kısma göre pek uyumlu şekilde tasarlanmamış.Arka farların ince olması aracın ne kadar zarif ve detaylı olduğunu bir kez daha belli ediyor.

Aracın iç mekanı ise tamamen ekranlarla donatılmış ve deri döşeme ile iç mekanın daha iyi bir görünüme kavuşması sağlanmış.Aracın gösterge paneli tamamen led teknolojisi ile yapılmış bir ekrandan oluşuyor. Ayrıca aracın arka kısmı’da ön kısmı kadar geniş ve led ekranlarla donatılmış.

Yeni Kia Telluride Konsept Detaylı Görselleri

Bir önceki yazımız olan Yenilenen Kia Sportage 2016 Kamuflajsız Görüntülendi başlıklı makalemizde kia, kia sportage ve kia sportage 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Audi H-Tron Quattro Konsepti 2017

Audi'nin yeni konsepti olan H-Tron Quattro modeli Detroit'de tanıtıldı.Yeni Audi H-Tron Quattro konsepti elektrik enerjisiyle çalışıyor fakat elektrik bataryalarıyla değil...

Kapat