Genel

Ülkemizin değişik şehirlerinde modifiye konusdunda çok değişik çalışmalara imza atıldığı ve araçlar üzerinde yapılan bu çalışmalar sonucunda fazlası ile beğeni topladığı görülmektedir. Bizlerde bu makalemizde modifiye tercihinde ve genel araç seçimlerinde tercihlerini hondadan yana yapan ve s2000 modlinden hoşlanan otobinbir.com takipçileri için honda s2000 modelleri görsel galerisi ile sizlerle buluşuyoruz. Tamamen kişinin...
Uluslararası denetim ve danışmanlık şirketi EY'nin otomotiv sektörü üzerinde hazırlamış olduğu "Riskler ve Fırsatlar" raporuna göre. Çin,Hindistan ve Brezilya küresel otomotiv sektörünün geleceğinde önemli bir rol oynayacak. (daha&helliip;)
Renault ve Nissan ittifakı 2013 yılı satış sayısında,geçen yıla Avtovaz satışlarıda dahil olmak üzere yüzde 2.1 artış kaydederek 8 milyon 266 bin 98 rakamına ulaştı (daha&helliip;)
İstanbul'da çalınan bir otomobilin izini süren polisler büyük bir oto hırsızlık şebekesini ortaya çıkardı (daha&helliip;)
Toyota Türkiye pazarlama ve satış AŞ. Kurumsal ilişkiler direktörü Selim Okutur üretimde olan elektrikli araçlarda bir alt yapı sıkıntısı olduğunu belirterek;bu nedenden dolayı üretilen elektrikli otomobillerin kısa zaman içerisinde fazla yaygınlaşacağını düşünmüyoruz.Hibrit araçların daha fazla yaygınlaşacağını düşünüyorum dedi. (daha&helliip;)
Soğuk hava şartlarında bahar aylarına göre araç kullanmak daha zordur.Soğuyan hava ve zemin yağmur,kar ve buzlanma gibi etkenlerden dolayı kaza riskini artırarak sürüş güvenliğini en aza indirir.Kış aylarında sürüş güvenliğini sağlamanın yolu bir o kadarda basittir.Bunu iyi bir kışlık lastik kullanarak sağlayabiliriz. (daha&helliip;)
Sosyal paylaşım sitesi olan facebook'ta 2.8 milyonu aşkın beğeni sayısına ulaşan sektöründe gerek Türkiye'nin gerekse Avrupanın ilk sırasında yerini koruyan volkswagen Türkiye,şimdi başka popüler paylaşım sitesi olan instagram'da yeni yerini aldı. (daha&helliip;)
Otomotiv yetkili  satıcıları derneği (OYDER) Yönetim kurulu başkanı Şükrü ılısal,'Araç fiyatlarında kademeli olarak artış görülecek ve yıl sonunda araç fiyatlarında yüzde 20-30 arasında kura bağlı olarak daha fazla artacak' dedi (daha&helliip;)
Trafik cezalarında yeni bir yönetmelik başlıyor artık zaman aşımına uğramış trafik cezalarına itiraz edebileceksiniz... (daha&helliip;)
Güvenli,yeterlive doğru bir şekilde araç ve lastik bakımı hakkında merak ettikleriniz... (daha&helliip;)
Türk otomotiv sektöründe müjdeli haber,üretim ve ihracatta artış... (daha&helliip;)
Türkiye otomotiv sektörü ithalat ve ihracat oranlarına göre iki ilimiz frene bastı... (daha&helliip;)
Türkiye otomotil pazarı 2014 Ocak ayında geçen yıl aynı aya oranla yüzde 8.03 azalarak 32 bin 670'e geriledi   Otomotiv Distribütörleri Derneği'nin (ODD) 2014 Ocak ayı Otomobil ve Hafif Ticari Araç Pazar sonuçlarına göre, Türkiye otomobil ve hafif ticari araç toplam pazarı 2014 yılı Ocak ayında bir önceki yılın aynı ayına göre...
Oto tasarımında yeni bir devrim daha,sadece 1lt benzin ile 1000 km yol! (daha&helliip;)
2014 Yılında satılan en ucuz ilk 15'te yer alan araçlar fiyat bilgileri ve fotoğrafları ile sizlerle... (daha&helliip;)
Sayfa başına git