Kara Şimşek İstanbul’da

knight rider knight rider türkiye,kara şimşek,kara şimşek istanbulda,otomobil kampanyaları 2015,2015 otomobil kampanyaları,otomobil haberleri…

Bir zamanların efsane konuşan otomobili Kara Şimşek, 22 Mayısta başlayacak İstanbul Autoshow’a konuk olacak.Bu yıl 22 Mayıs-31 Mayıs 2015 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde açılacak 15. İstanbul Autoshow 2015 fuar ziyaretçilerini, nostaljik anlar yaşayacakları keyifli bir sürpriz bekliyor.80’li yılların kendi kendine yol alabilen ve konuşabilen yapay zekalı efsane otomobili Kara Şimşek, Generali Sigorta’nın konuğu olarak İstanbul’a gelecek.

Otomotiv teknolojisindeki son gelişmeler ile geleceğin tasarım harikası otomobillerini merak edenlerin gözde etkinliği olan İstanbul Autoshow 2015, Generali Sigorta’nın ilginç sürprizine ev sahipliği yapıyor.
1982-1986 yılları arasında ABD’de yayınlanan ve Türkiye dahil dünyanın birçok ülkesinde popüler olmuş televizyon dizisinin Kara Şimşek’ini fuara konuk ediyor.

-Fotoğraf Galerisi-

Bir önceki yazımız olan Efsane İstanbul Autoshow'da başlıklı makalemizde 2015 model otomobil kampanyaları, ford kampanya ve ford kampanyalar 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Efsane İstanbul Autoshow’da

ford kampanya ford kampanyalar 2015 2015 model otomobil kampanyaları kampanyalı otomobiller güncel oto haberler otomobil haberleri... Spor otomobili deyince ilk...

Kapat