İşte Yeni Nesil Fiat Bravo 2015

fiat doblo fiat linea fiat kampanya 2015 kampanyalı araçlar kampanyalı otomobiller 2015 model doblo otomobil haberleri güncel otomobil haberleri…
Fiat’ın yeni sedanından sonra hatchback modeli de test sürüşleri sırasında yakalandı…TOFAŞ, Türkiye’nin en büyük otomotiv yatırımlarından birine start verdiğini açıklamıştı. Önce yeni Doblo ile ortaya çıkan yenilikler, bu yılın sonbaharında yeni sedan ile devam edecek. 2016 yılında ise yenilikler kompakt sınıftaki yeni Bravo modeliyle ivme kazanacak.Bursa’daki otomotiv devinin yeni yatırım hamlesinin ilk ürünü Doblo üretildi ve satışa çıktı. Hatta ABD’ye de ihraç ediliyor. Sırada eylül ayında ilk gösteriminin yapılması hedeflenen yeni sedan var.

Arkasından ise 2016 yılı ile birlikte yeni Bravo hatchback ve station wagon gelecek.
Geçtiğimiz günlerde Fiat’ın yeni sedanı İsveçte kış testlerinde yakalanmıştı. Kamuflajlı haldeki yeni otomobil, özellikle Fiat Linea kullanıcıları için beğeniyle karşılanmıştı.

Şimdi de yeni Bravo teste çıktı ve “fotoğraf avcılarına” yakalanmaktan kurtulamadı.
Yeni Bravo olarak anlandırılma olasılığına da sahip olan bu araç, üzerindeki kalın kamuflaj giysisine rağmen, Fiat açısından farklı tasarımıyla ve Punto Evo’nun daha büyük boyutlusuna benzer görünümüyle dikkat çekiyor.
Bu yenilikler Fiat’ın ürün gamının yenileme planının bir parçasını oluşturuyor. Bravo da, Linea gibi Tofaş’ın Bursa fabrikasında üretilecek.

Bursa’da üç yeni model

Tofaş’ın geçen yıl sonunda açıkladığı yatırım programına göre sedan, hatchback ve station wagon olmak üzere orta sınıftaki üç yeni modele 1.5 milyar dolar yatırım yapıyor.
Sırasıyla 2015 ve 2016 yıllarında devreye girecek bu 3 model Fiat’ın orta sınıftaki yeni model gamını oluşturacak.

-Fotoğraf Galerisi-

Bir önceki yazımız olan Fiorino'ya 2015'te Yeni Versiyon başlıklı makalemizde fiorino, fiorino 2015 ve fiorino 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yerli Otomobilde İlk Model Üretildi

yerli otomobil yerli otomobil 2015 cars 2015 new cars new cars 2015 new cars 2016 otomobil haberleri... Bilim, Sanayi ve...

Kapat