İşte 2017 Model Toyota Corolla Efsane Devam Ediyor

Toyota‘nın en çok tutulan modellerinden biri olan Corolla’nın yeni modeli görüntülendi.Yeni Toyota Corolla’nın görüntülenmesiyle araca olan ilgi oldukça arttı.Aracın yenilenen kasası’da oldukça başarılı gözüküyor.Yeni Corolla’nın diğer teknik özelliklerini ise makalemizde inceledik.

Ayrıca yeni Toyota Corolla‘ya önceki modellerine göre birçok farklı özellik eklenmiş.Otomobilin çok ekonomik ve oldukça dayanıklı bir motora sahip olacağı söylendi.Yenilenen Corolla‘nın Türkiye’ye ne zaman geleceği ise henüz bilinmiyor.

detaaa

Yeni Toyota Corolla’nın önceki modellerine göre eklenen birçok özelliği var.Yeni Corolla sıradışı tasarımıyla oldukça etkileyici tasarlanmış.Aracın 1.8 Litre gücünde 4 silindirli ve 140 HP güç üretebilen bir motoru bulunuyor.Ayrıca aracın CVT teknolojili 4 vitesli otomatik ve 6 vitesli manuel olmak üzere iki ayrı şanzıman tipi bulunuyor.Yeni Corolla’nın LED teknolojili ön ve arka farları bulunuyor.

Aracın ön kısmı gayet ince şekilde dizayn edilmiş.Özellikle ince ön panjur ve ön farlar aracın görünümünü güzelleştirmiş.Aracın yan kısmı ise ön ve arka kısımlara göre biraz daha sade şekilde tasarlanmış.Aracın arka kısmı’da ön kısım gibi ince şekilde tasarlanmış.Özelliklede arka farlar aracın görünümünü başarılı bir şekilde iyileştirmiş.

2017 Model Toyota Corolla Detaylı Görselleri

Bir önceki yazımız olan Toyota'nın Bu Modeli Artık Türkiye'de Üretilecek başlıklı makalemizde otomobil haberleri, toyota ve toyota chr hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları

  • yutup 2017
  • 2017 toyota corolla
  • toyota corolla 2017

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Suzuki Vitara Brezza Sonunda Görüntülendi

Suzuki'nin yeni bir Suv modeli olan Vitara Brezza daha satışa sunulmadan çok ilgi gördü.Suzuki'nin yeni Vitara Brezza modelini diğer Suv'lardan...

Kapat