Hyundai 2015 Auto Show’da

hyundai kampanya kampanyalı hyundailer hyundai kampanya 2015 kampanyalı otomobiller 2015 ucuz model araba fiyatları otomobil haberleri güncel otomobil haberleri….

Hyundai, 2015 İstanbul Auto Show’da biri “Made in Turkey” i20 Coupe olmak üzere iki önemli yeni modelinin lansmanını gerçekleştirecek. Ayrıca ziyaretçilere bir de sürprizi olacak.15’inci İstanbul Otomobil Fuarı, 21 Mayıs tarihinde basın gösterimiyle birlikte kapılarını açacak. 2,5 yıl aradan sonra düzenlenecek olan fuarda bir çok otomobil üreticisi hünerlerini sergileyecek. Hyundai de “Made in Turkey” damgalı i20 Coupe ile fuardaki yerini alacak. Tucson SUV’un da eşlik edeceği i20 Coupe, Türkiye’den 40 farklı ülkeye ihraç edilecek.

Markanın yeni tasarım felsefesi “Fluidic Sculpture 2.0”ın B segmentindeki üyesi olan Yeni i20’nin tamamen farklı bir versiyonu olan i20 Coupe, üst düzey donanım seçenekleri, geniş kabin ölçüleri, yüksek kalitesi ve üstün teknolojisiyle segmentine farklı bir bakış açısı getirecek.

Hyundai’nin Büyüyen Avrupa SUV pazarındaki temsilcisi Tucson ilk kez Cenevre Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkmıştı. Hyundai, Türkiye’de ilk kez sergileyeceği Tucson’la standartları yeniden belirlemeyi hedefliyor.
Yeni i20 Coupe ve Yeni Tucson’un haricinde, Hyundai’nin sürprizi ise gelecekteki tasarımları ve teknolojileri hakkında ipuçları veren Fuel Cell yakıt hücreli elektrikli motora sahip Intrado Concept modeli olacak.

-Fotoğraf Galerisi-

 

Bir önceki yazımız olan Hyundai Kredi Avantajı İle Otomobil Sahibi Yapıyor başlıklı makalemizde hyundai, hyundai accent blue ve hyundai coupe hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Hız Canavarı 488 Gtb

ferrari 488 gtb ferrari kampanyası otomobil kampanyaları 2015 2015 otomobil kampanyaları kampanyalı otomobiller otomobil haberleri güncel otomobil haberleri... Ferrari, 40...

Kapat