Honda SUV Urban 2013

Honda urban resimleri özellikleri yakıt tüketimi fiyat bilgileri şanzıman seçenekleri…

haonda suv modelleri urban_4
Merhaba SUV tipi ve marka olarak Honda severler,  otobinbir.com olarak hayallerinizi süsleyen yeni bir Honda Suv modeli ile huzurlarınızdayız. Amerika için Meksika’daki yeni fabrikada üretilecek bu aracın Avrupa pazarı için en büyük üretim adayı Türkiye olarak ortaya çıktı. 2013 yılında Japonya’da 2014 yılında ise Meksika’da üretimine başlayacak model hakkında fikir veren konsept, Opel Mokka, Chevrolet Trax, Nissan Juke, Renault Captur ve Peugeot 2008 gibi modellerle rekabet edecek. Jazz (Fit) platformunda üretilecek araçta 1.6 litre 120 beygir gücündeki dizel motora yer verilecek.
Honda Dünya Başkanı ve CEO’su Takanobu Ito, Avrupa’da krizin halen devam ettiğini belirterek, “Yeni SUV modelimizi 2013 yılı sonunda Japonya’da üretmeye başlayacağız. Araç 2014 yılında Amerika pazarı için Meksika’daki yeni fabrikamızda üretilecek. Avrupa konusunda ise şu an net bir planımız yok. Krizin etkilerinin geçmesini bekliyoruz. Ona bağlı olarak aksiyon planı yapacağız. Kriz geçer ve önümüzü görürsek, Türkiye’de üretilmemesi için hiçbir sebep yok.” dedi.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2013 Ford Transit Torneo Custom

2013 Ford transit fiyat bilgileri yakıt tüketimi özellikleri resimleri kampanya fiyatları... Ford’un yeni ticari modelleri Transit Custom, 43 bin 750...

Kapat