Honda Civic Tourer Konsept Cenevre’de

2013 Honda Civic resimleri trafiğe çıkış tarihi özellikleri motor ve şanzıman seçenekleri…

yeni honda civic tourer_11

Dünyanın en önemli otomobil organizasyonları arasında yer alan Cenevre Otomobil Fuarı ‘nda güçlü otomobiller ve etkileyici konseptler bir bir boy göstermeye devam ederken önemli modellerden birisi de Honda Civic’in station wagon versiyonu Tourer’ın konsepti oldu.
LED teknolojisi kullanan sis ve gündüz farlarıyla etkileyici bir görünüme kavuşan otomobilin seri üretimde bu kısmında hatchback Civic modellerinin standart yüzünü göreceğiz. Büyük jantlar ve şişkin çamurlukları sportif bir görünüm sağlarken C sütununa gizlenmiş arka kapı kolları ve çıkık yan etekler dinamik bir duruş sergiliyor.
Tavan çizgisi çabuk alçalmasa da yan camlar geriye gittikçe keskin biçimde daralıyor. Büyük sayılabilecek bir spoiler, bagaj kapağını boydan boya geçen stoplar ve alt kısmı siyaha boyanmış bir arka tampona sahip olan konseptte yer alan egzoz çıkışları dörtgen ve ortaya yerleştirilmiş.

2013 Honda Civic  Foto Galeri

Bir önceki yazımız olan Honda SUV Urban 2013 başlıklı makalemizde honda, honda urban ve suv hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Mitsubishi ASX fiyat ve özellikleri

Mitsubishi Asx fiyat bilgileri iç dizaynı dış görünümü motor ve şanzıman seçenekleri resimleri özellikleri yakıt tüketim bilgileri... Agresif hatları ile...

Kapat