Ford’dan Sıfır faizli kredi kampanyası

2014 ocak otomobil kampanyaları Ford 2014 kampanyaları 2014 indirimli otomobil modelleri sıfır faizli otomobil kampanyaları kampanyalı otomobil fiyatları…

Zam şoku ile girdiğimiz Ocak ayının ilk kampanyasında Ford, kampanya dahilindeki modellerinde 18 aya 15 Bin TL ve 24 aya 24 Bin TL sıfır faiz fırsatı sunuyor.
Ford Fiesta, Focus, Mondeo, C-MAX, B-MAX, S-MAX sahibi olmak isteyenler, Ocak ayında 0 faizli, 18 ay ödemeli 15 bin TL kredi ile istediğini araca kavuşuyor. Kredi kullanmayanlar ise yüzde 2 peşin alım indiriminden yararlanabiliyor.
Ticaretin makam aracı Tourneo Custom ve Transit Custom  modellere sahip olmak isteyenler ise yeni yılı 0 faizli 24 ay ödemeli, 24.000 TL’lik kredi fırsatıyla karşılıyor. Kredi kullanmayan müşteriler, yüzde 3 peşin alım indirimi ile Transit Custom ve Tourneo Custom sahibi oluyor.

ford sıfır faiz 2014

 

Bir önceki yazımız olan Güneş enerjisi ile çalışan Ford C-MAX başlıklı makalemizde ford c max 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Bayanlara Özel Citroen DS3

Benefit Cosmetics Citroen DS3 bayan otomobilleri hanımlara özel otomobiller citroen yeni modelleri resimleri özellikleri özel otomobil tasarımları... 

Kapat