Ford ‘un Transit ‘te hedefi çok büyük

Yeni ford transit hakkında bilgiler satış rakamları Ford transit satış rakamları…

yeni ford transit

Ford İlk olarak 1965 yılında Avrupa’da üretimine başladığı ve yedi milyonuncusunun üretiminin kutlandığı Transit’in tüm dünyada yılda 400.000 adetlik satışa ulaşmasını hedeflerken,  bu 80 saniyede 1 Transit satmak anlamına geliyor 🙂
Ford Başkanı ve CEO’su Alan Mulally, ”Ford Transit, milyonlarca insanın yaşamında ve işinde önemli bir rol oynuyor. Dünyanın her yerindeki müşterilerimiz, işçilerini bir inşaat sahasına taşırken, önemli eşyalarını yerine ulaştırırken veya hastalarını acilen hastaneye götürürken Ford Transit’e güveniyor. Yedi milyon üretim rakamına ulaştığımız bu günde, daha fazla sayıda müşterimizin işlerini Transit’le geliştirmelerine yardımcı olmak istiyoruz. Ford Transit’le, müşterilerimizin daha fazla yük taşımalarına ve işletme maliyetlerini azaltmalarına, gittikleri yere güvenilir ve emniyetli bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olacak yenilikler geliştirmeye devam ediyoruz. Mükemmel bir geçmişe sahip olan Transit’in geleceği daha da parlak olacak.” dedi.
Ford, 2016 yılına kadar 1 tonluk ve 2 tonluk toplam Transit satış adetlerinin 400.000’in üzerine çıkmasını, dolayısıyla her 80 saniyede bir Transit satışı yapılmasını hedefliyor. Tamamen yenilenen 2 tonluk Ford Transit’in 2014 baharında satışa sunulması planlanıyor. Yeni Transit, orta büyüklükteki ticari araç pazarına yeni bir ivme katacak. Farklı gövde tasarımları ve versiyon çeşitliliğinin yanı sıra, sağlam ve uzun ömürlü oluşu, yük taşıma yeteneği ve düşük maliyetiyle de Yeni Transit’in sınıfının liderliğini sürdürmesi hedefleniyor.
2014’ün ilk yarısında, lansmanı yapılacak Transit modelleri arasında 2 tonluk Transit, yeni Transit Connect ve yeni kompakt Transit Courier yer alacak.

YENİ FORD TRANSİT FİYAT BİLGİLERİ, RESİMLERİ VE ÖZELLİKLERİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ…

Bir önceki yazımız olan Türkiye'nin en çok satan otomobili Ford B-Max başlıklı makalemizde en çok satan otomobiller, en tutulan otomobiller ve ford b max özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
İkinci ele olan talep düştü

İkinci el otomobil pazarı haberleri ikinci el otomobil piyasası ikinci el otomobillerde son durum... Bilindiği üzere ilkbahar aylarında İkinci el...

Kapat