Fiat’tan Kaçırılmayacak Kampanyalar Devam Ediyor

fiat fiat modelleri fiat kampanya kampanyalı otomobiller otomobil haberleri güncel oto galeri güncel oto haberleri klasik otomobil otomobil fiyatları…

Fiat’tan kaçırılmayacak kampanyalar devam ediyor.Sizde bir Fiat sahibi olmak istiyorsanız bu kampanyaları kaçırmayın…Sadece 20 bin TL tutarındaki krediler için geçerli olacak kampanyanın vadeleri 12, 15, 18 veya 20 ay olarak ayarlanabiliyor. Daha fazla kredi kullanmak isteyenlere hitap edecek 60 bin TL ve 36 aya kadar vadeli bir kredi seçeneği daha mevcut.

 

Yine sadece Punto ve Linea modelleri için geçerli olacak bu kredinin faiz oranı %0,79. Kredi kullandırımı sırasında bireysel alımlarda 100 TL ve ticari alımlarda 690 TL tutarındaki dosya masrafı bir defaya mahsus tahsil ediliyor. Bu fırsatlara ek olarak kredi kullanmadan nakit alım yapacak müşterilerine Fiat’ın 1000 TL tutarında ek bir indirimi mevcut.

-Fotoğraf Galerisi-

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Fiat Palio Way 2015 başlıklı makalemizde fiat palio, fiat palio fire 2015 ve fiat palio fire way 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yenilenen Mercedes A-Serisi Tanıtıldı

otomobil haberleri otomobil kampanyaları mercedes kampanya yeni mercedes a serisi mercedes a serisi 2015 mercedes a serisi 2016 güncel oto...

Kapat