Fiat ‘tan Temmuz ayı fırsatları

Fiat kampanya 2013 kampanyalı fiat modelleri fiat kampanya fiyatları sıfır faizli otomobil kampanyaları 2013 temmuz otomobil kampanyaları linea kampanya…

fiat temmuz kampanyaları

Malum önümüz mübarek Ramazan ve ardındanda tatil geliyor, eğer tatile yeni bir otomobille çıkmak gibi bir niyetindeyseniz ve hayalinizde bir Fiat varsa henüz başında olduğumuz Temmuz ayına özel Fiat ‘ın düzenlediği kampanya sanırım sizler için biçilmiş kaftan…
Fiat ‘ın Temmuz ayı kampanyası kapsamında 2 yıl 0 faizli kredi ile aracınızı şimdi alıyor, rahat rahat ödüyorsunuz…
İster 18.000 TL 24 ay için % 0 faiz fırsatından, isterseniz daha düşük peşinat ile 30.000 TL 60 aya kadar % 0.67 faizli kredi avantajından yararlanın, dilediğiniz Fiat’a hemen kavuşun.
Nakit alımı tercih eden Fiat severlere ise tüm otomobillerde extra 1.750 TL indirim daha.
Fırsatlar bu kadarla sınırlı değil, Temmuz ayında Fiat otomobil alan Miles&Smiles üyeleri 50.000’e varan mil hediyesi ile dileği yere uçma fırsatı yakalıyor.
Ailenizin arabası Linea 29.700 TL’den başlayan fiyatıyla Fiat showroomlarında sizi bekliyor.
Hayatınızı hızlandıran, sınıfının en eğlenceli otomobili Fiat Punto’da ise Temmuz ayında 29.950 TL’den başlayan çok özel fiyatlar Fiat showroomlarında sizi bekliyor.
Özgürce hareket etmeniz için size ait bir alan sunan 500L’ye ise 39.900 TL’den başlayan fiyatlar ve lansmana özel hediye paket seçenekleriyle sahip olmak için acele edin.
Benzersiz sürüş keyfi ve geniş kişiselleştirme seçenekleriyle 500.000’den fazla kombinasyon sunan Fiat 500 ile kendi tarzlarını yansıtmak isteyenler! Üstü açık 500 C 500 fiyatına seni çağırıyor.
Kredili alımlarda geçerli örnek kredi tablosu:

fiat kampanya temmuz 2013

Bir önceki yazımız olan Yeni Fiat 500L fiyat ve özellikleri başlıklı makalemizde fiat 500l fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Çılgın işadamı Ferrari’sine ne yaptı ?

farklı otomobiller otomobil kaplama otomobil modifiye... Bazı insanlar vardır ki, o insanlara arasında bende varım arabalarını pek severler, arabaları onların...

Kapat