F12 berlinetta’nın yeni tuning paketi

Novitec Rosso F12 N-LARGO tanıtıldı Ferrari modifiye paketleri akseuarları resimleri özellikleri yeni ferrari f12 berlinetta görselleri… 

Modifiye konusunda hiç şüphesiz Almanlar bir numaradır, hatta ve hatta bu konuda markalaşmanın ilk örnekleri Almanya’dan gelmiştir. Adamlar otomoilleri ve bu otomobilleri farklı bakış açıları ile bu konuda liderlik koltuğuna oturmuşlardır. İşte bu Alman modifiye uzmanları Novitec Rosso, neredeyse kusursuz bir süperspor olan Ferrari F12berlinetta için F12 N-LARGO adını verdiği yepyeni bir tuning paketini hazırladı.

F12 N-LARGO’ya ilk baktığımızda yarış ilhamlı ön tampon, geniş çamurluklar, daha belirgin yan etekler, yeni bir havalandırmalı kaput, sabit arka kanat, arka tampon, difüzör ve tavan spoyleri gibi karon fiber parçalar hemen göze çarpıyor. Novitec Rosso, görümün dışında, spor süspansiyon sistemi ve 22 inç yüksek teknoloji dövme jantlar ile otomobilin yol tutuşuna da önemli bir katkıda bulunuyor.
F12berlinetta’nın kaputu altında yer alan 6.3 litre V12 motoru optimize ECU ve spor egzoz sistemi ile donatılmış. Bu sayede motor gücü 740 PS’den 781 PS’e çıkarılmış. Motorun ürettiği 690 Nm tork da bu işlemlerin sonucunda 722 Nm’ye ulaşmış. Novitec Rosso imzalı F12berlinetta’nın maksimum hızı ise 350 km/s.

 

Bir önceki yazımız olan Yurdumuzdan Faça Şahin manzaraları başlıklı makalemizde doğan, faça şahin ve modifiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Hyundai’nin yeni hidrojenlisi göz kamaştırıyor

Hyundai intrado yeni hyundai modelleri hidrojenli otomobiller 2014 otomobil modelleri

Kapat