Eskiden Yeniye Cabrio BMW Modelleri

Merhaba sevgili otobinbir.com takipçileri bu makalemizde sizlere BMW cabiro modellerini getirdik. Uzun zamandır yakından incelediğim bu mdodeller fazlası ile beğenimi kazandı ve sizlerle de paylaşmak istedim.

BMW bilinen spor ve asi görünümü ile her türlü konuma hitap ederek yeri geldiğinde bir makam aracı, yeri geldiğinde en iyi spor araç olarak kullanılabilen ve her mevkide kullanılabilecek model seçenekleri ile sınırlı sayıda bulunabilecek otomobil markaları arasında olan yerini almaktadır.

Şöyle bir bakacak olduğumuzda eski modelleri içerisinde en bilinen kasası olan ve günümüzde halen ufak modifiye dokunuşları sonrasında büyük bir keyifle binilen kasası BMW E30 sanayi ve halk tabiri ile çakal kasa BMW🙂 Türk filmlerinden hatırladığımız kadarıyla bir makam aracı olarak kullanılmışken cabrio, coupe ve dört kapı modelleri ile günümüzde modifiyenin en çok tercih sebebi olan araç modellerindendir.

Ben de bir kaç gündür yakından incelediğim BMW cabrio ve coupe modellerini eski ve yeni kasa modelleri ile sizlerle paylaşmak istedim. Buyrun şimdi sizlerle beraber bu görsellere bir göz atalım ve bakalım bu göz kamaştıran modelleri  sizlerde ne gibi bir his uyandıracak.:)

BMW Coupe ve Cabrio Modelleri Görselleri Resim Galerisi

Bir önceki yazımız olan BMW En Yeni Modeli X6 İle Geliyor başlıklı makalemizde 2014 bmw x5, 2014 bmw x6 ve 2015 bmw x6 hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları

  • BMW cabrio

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
En Çekici Mercedes-Benz Görselleri

Bilinen mercedes modelleri bir resmiyet ve ciddiyet ifadesi taşırken, birazdan sizlerle resimlerine bakacağımız mercedes cabrio ve coupe modelleri görenleri hayrete...

Kapat