Efsane Minivan Volkswagen Camper Tekrar Üretilecek

Volkswagen‘in efsanevi minivan modellerinden biri olan Camper‘ın üretimine tekrar başlanacak ayrıca yeniden üretilmesi planlanan Camper’in yenilenen şase ve motor yapısı’da oldukça geliştirilmiş ve yenilenerek modern hale getirilmiş.

Bir çok kişinin klasik bir minivan olarak Camper’ı sevdiğini hemen hemen hepimiz biliyoruz aslında üretimine tekrar başlanmasının en temel sebeplerinden biriside bu.Yenilenen Volkswagen Camper bu kez elektrikli bir motorla ve klasik yapısının aksine çok sıradışı bir tasarımla geliyor.Daha değinmediğimiz birçok yenilik ve değişim yazımızda yer almakta.

 

  • Yenilenen Volkswagen Camper’a Genel Bakış

Yenilenen Minivan’ı genel olarak incelediğimizde oldukça modernleştirildiğini ve son teknoloji ile donatılarak oldukça teknolojik hale getirildiğini görüyoruz.Yenilenen Camper’in kasa yapısı’da hem diğer minivanlara hem de diğer otomobillere göre oldukça farklı ve özgün bir şekilde tasarlanmış.

Yenilenen Volkswagen Camper’in ön kısmına baktığımızda LED teknolojisi ile donatılmış farları otomobilin en büyük yeniliklerinden birisi çünkü sadece ön farlarda değil arka farlar ve neredeyse geri kalan tüm aydınlatmalarda LED teknolojisi kullanılmış.Ayrıca aracın alt kısmında petek şeklindeki havalandırma delikleri oldukça sıradışı ve ilginç olmuş.

Yenilenen Camper’in yan kısmına baktığımızda’da oldukça sade, küçük ve modern bir araç olduğu rahatça fark edilebiliyor.Aracın camlarının altından itibaren farklı bir renge sahip olması ve arka kısma yapılan kısa, küçük kabartmalar oldukça güzel düşünülmüş ince ayrıntılardan sadece birkaç tanesi.

Yenilenen Minivan’ın arka kısmı ise ön ve yan kısmına göre biraz daha şekilde tasarlanmış.Eski görünümü korunmaya çalışılsa  da pek başarılı olunamamış gibi görünüyor.Ön kısımda büyük ve geniş bir far bulunurken arka farların ince ve uzun olması aracın geri kalan kısmı ile pek uyumlu olmamış.Fakat onun dışında herhangi bir eksiği yok gibi.

  • Yenilenen İç Tasarım Nasıl Görünüyor ?

Yenilenen Camper’in iç tasarımı daha tamamen oluşturulmadığı için herhangi bir yorum yapamıyoruz.Bu haline baktığımızda kokpitte ve orta konsolda daha birçok eksiğinin olduğu rahatça fark edilebiliyor.Fakat arka kısım hemen hemen tamamlanmış gibi en azından ön kısım kadar sade ve eksik durmuyor.

Yenilenen Volkswagen Camper’ı inceledik ve gerçekten birkaç eksiği dışında gayet başarılı bulduk.Ayrıca Yeni Camper’in bundan sonra elektrikli olarak üretilmesi planlanıyor bu da aracın kasası gibi mekanik kısmınında modern şekilde dizayn edildiğini açıkca belli ediyor.

Yenilenen Volkswagen Camper Detaylı Görselleri

Bir önceki yazımız olan Volkswagen'in Yeni Multivan Modeli PanAmericana başlıklı makalemizde 2016 multivan modelleri, otomobil haberleri ve volkswagen modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Efsane Minivan Volkswagen Camper Tekrar Üretilecek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. can dedi ki:

    çok başarılı bir site eline sağlık

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Opel’in Yeni Suv Modeli Crossland X Detaylı İnceleme

Opel'in birçok Suv modelinden sonra en son piyasa çıkarttığı yeni Crossland X modelini siz değerli okurlarımız için inceledik ve değerlendirdik.İlk...

Kapat