Devletten satılık zırhlı Bentley

Tasiş otomobil satışı tasişten nasıl otomobil alını devlet satılık otomobil ilanları devlet otomobil ihaleleri tasiş otomobil ihaleleri… 

Gümrük ve Ticaret Bakanlığına bağlı tasfiye işletme müdürlükleri, aralarında zırhlı Bentley Turbo RT otomobilinin de bulunduğu tasfiyelik hale gelen araçları açık artırmayla satışa sunacak.
Konuya ilişkin duyurular, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı. Buna göre, Mersin Tasfiye İşletme Müdürlüğü, satışa esas bedeli 545,34 lira ile 42 bin 882,29 lira arasında değişen 26 aracı, 21 Kasım’da açık artırmayla satışa sunacak.
Van Tasfiye İşletme Müdürlüğü, satışa esas bedeli 505 lira ile 35 bin 400 lira arasında değişen 40 aracı, 22 Kasım’da ihaleyle satacak.
Bakırköy İşletme Müdürlüğü de satışa esas bedeli bin 238,71 lira ile 403 bin 623 lira arasında değişen, 1999 model zırhlı Bentley Turbo RT otomobil, kamyonet ve motosikletten oluşan 32 aracı, 27 Kasım’da açık artırmayla satışa sunacak.
zırhlı bentley turbo rt

tasiş araç button

Bir önceki yazımız olan İşte gerçek yer uçağı başlıklı makalemizde en hızlı otomobil modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları

  • satılık zırhlı araçlar
  • devletten satılık zırhlı araclar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Mercedes’ten özel sürüm

Mercedes Benz GT resimleri özellikleri trafiğe çıkış tarihi motor ve şanzıman seçenekleri yakıt tüketim bilgileri...

Kapat