Çok farklı bir Golf

Volkswagen Golf Design Vision GTI fiyat bilgileri resimleri özellikleri trafiğe çıkış tarihi motor ve şanzıman seçenekleri yakıt tüketim bilgileri…

Kuşkusuzu Alman otomobil devi Vokswagen’in Golf modeli otomobil dünyasının efsaneleşmiş markalarından biridir. Bu güne değin 7 versiyonu piyasaya çıkan bu efsane otomobilin bir çoğunuzun belkide ilk defa göreceği özel bir versiyonu daha bulunuyor. Henüz üretimi düşünülmeyen bu versiyon Volkswagen Golf Design Vision GTI olarak adlandırılıyor.

Farklı bir gövde tasarımına sahip olan Volkswagen Golf Design Vision GTI, standart bir Golf GTI’dan 2 kat daha güçlü ve 300 kilometrelik üst hız sınırı ile dünyanın en hızlı arabalarıyla yarışıyor. 100 kilometreye sadece 3.9 saniye gibi oldukça etkileyici bir sürede çıkan Volkswagen Golf Design Vision GTI, klasik Golf GTI’a kıyasla daha geniş ve daha güçlü durdurma gücü olan tekerleklere ve 20 inç alaşımlı jantlara sahip.

Volkswagen Golf Design Vision GTI, 3.4 milyon sterlinlik fiyatıyla standart bir Volkswagen Golf GTI’ın tam 125 katına tekabül ediyor. Volkswagen’in Golf Design Vision GTI’ı üretme gibi bir planı olmasada yeni nesil Golflerin ondan ilham alabileceği belirtiliyor.

Bir önceki yazımız olan Sizi en iyi o taşır başlıklı makalemizde volkswagen caravelle 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Otomobil 2014’e zamlı giriyor

2014 otomobil fiyatları yeni otomobil fiyatları otomobişl fiyatlarına zam var mı yeni yılda otomobiller kaç para olacak otomobil haberleri fiyatları...

Kapat