Bugatti ‘den yeni bir Veyron versiyonu

Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse Jean-Pierre Wimille resimleri özellikleri yeni Bugatti Veyron…

Dünyanın en beğenilen otomobil modellerinden biri olan Veyron’a imza atan Fransız otomotiv devi Bugatti neredeyse her ay özel tasarım bir model tanıtmaya devam ederken şimdi de Veyron Grand Sport Vitesse için hazırladığı ve sadece üç adet üretileceğini açıkladığı Jean-Pierre Wimille modeliyle sahneye çıkıyor.

bugatti jean pierre wimille
İsmini, Le Mans’ı 1937 ve 1939 yılında bir Bugatti 57G Tank direksiyonunda kazanan Jean-Pierre Wimille’den alan otomobilin rengi de yarış aracınınkini anımsatıyor. Wimille’in yarışları kazanırken yanında görev yapan pilotlar da tanıdık; Robert Benoist ve Pierre Veyron.
Kaputu altında yenilik bulunmayan otomobil mavi renginin yanında gövdesi üzerine ve iç mekanına eklenen Sarthe pisti grafikleriyle de dikkat çekiyor.

bugatti jean pierre wimille_2 bugatti jean pierre wimille_3 bugatti jean pierre wimille_4 bugatti jean pierre wimille_5 bugatti jean pierre wimille_6

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Corolla ‘nın ilk sahibi Türkler oldu

2014 Toyota Corolla yeni Toyota Corolla fiyat bilgileri resimleri özellikleri yakıt tüketim bilgileri motor seçenekleri...   Adapazarı Toyota tesislerinde üretilen...

Kapat