Bu Araba Bu Kadar Eder mi ?

klasik otomobil klasik otomobil fiyatları klasik otomobiller otomobil haberleri güncel otomobil haberleri otobinbir otomobil fiyatları…

Klasik otomobiller pahalı olmaktan çıktı, akıl almaz fiyatlarla el değiştirmeye başladı. Dünyada klasik otomobil çılgınlığı giderek büyüyor.

Son olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde satılan bir Ferrari 250 GTO’ya 52 milyon dolar ödendi. Rekor fiyatlara el değiştiren bu otomobillere mayıs ayında bir yenisinin daha eklenmesi bekleniyor.

1965 model Corvette Stingray, 2 Mayıs tarihide gerçekleştirilecek açık artırmaya 1 milyon euroluk etiketle girecek. Son 30 yılını Güney Afrika’da bir garajda geçiren bu klasik otomobilin fiyatının kısa sürede yukarı fırlaması ve yeni bir rekor kırması bekleniyor.

-Fotoğraf Galerisi-

Bir önceki yazımız olan Kara Şimşek İstanbul'da başlıklı makalemizde 2015 otomobil kampanyaları, kara şimşek ve kara şimşek istanbulda hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Honda Civic Konsept Üretim Bandına Çıkıyor

honda civic honda civic kampanya kampanyalı honda oto haber güncel otomobil haberleri 2015 otomobil haberleri otomobil kampanyaları yeni... New York...

Kapat