BMW 4 Coupe casuslara yakalandı

BMW 4 Serisi Coupe ilk fotoğrafları özellikleri resimleri…

bmw logo

Geçtiğimiz günlerde Alman otomobil devi Mercedes ‘in CL serisinin yerine geçmeye hazırlanan S Coupe modelinin casus kameralara yakanan ilk fotoğraflarını Otobinbir.com sayfalarında yayınlamıştık hatırlarsanız. Bu sayfamızda yine dev bir Alman otomobil üreticisi olan BMW  ‘nin yeni 4 serisinin otom0bil casuslarına yakalanan fotoğraflarından kareler sunacağız.

Bir konsept diyebilmek için fazla evcilleştirilmiş olan 2013 BMW 4-Serisi Coupe, Ocak ayında Detroit şehrinde düzenlenen NAIAS’ta tanıtılan konsepte göre daha yumuşak hatlara sahip.
Aracın şu an kullanımda olan 3-Serisi Coupe modeline göre biraz daha büyük olması beklenirken lüks BMW’nin üretimine Temmuz ayında Münih kentinde başlanacak. Modelin 428i ve 435i çeşitleri mevcut olurken, dört çeker sürüş sistemine sahip 428xi ve 435xi xDrive versiyonları da piyasaya sürülecek.
Daha sonra Kasım ayında, BMW firması Regensburg bölgesinde 4-Serisi’nin üstü açılır versiyonunu üretmek adına faaliyete geçecek. Araç 428i veya 435i modelleri ile satışa sunulurken herhangi bir xDrive çeşidi mevcut olmayacak. Büyük ihtimalle önümüzdeki yıl 4-Serisi GranCoupe versiyonu ile karşımızda olacak…

BMW 4 Serisi Coupe Casus Fotoğrafları

Bir önceki yazımız olan 2014 BMW Z4 Cenevre’de başlıklı makalemizde 2014 bmw z4 ve yeni bmw modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2014 BMW Z4 Cenevre’de

2014 BMW Z4 resimleri özellikleri motor ve şanzıman seçenekleri… Daha önceki Otobinbir.com sayfalarında Alman otomobil devi BMW 'nin Cenevre’de görücüye...

Kapat