Bajaj Qute Türkiye’ye Geliyor

bajaj qute bajaj quadricycle bajaj quadricycle specifications bajaj re60 bajaj re60 fiyat bajaj re60 türkiye bajaj re60 fiyatları bajaj re60 specification otomobil haberleri güncel oto galeri otomobil kampanyaları kampanyalı otomobil fiyatları…

Bajaj Qute öncelikle Türkiye olmak üzere 16 ülkede satışa sunulacak. Bajaj Qute’un piyasaya çıkacağı 16 ülke şunlar; Türkiye, Tayland, Sri Lanka, Kenya, Peru, Nepal, Bangladeş, Tanzanya, Dominik Cumhuriyeti, Kamboçya, Mısır, Etyopya, Guatemala, Honduras, Endonezya ve Ekvador. EU WVTA sertifikalı Qute modeli ilk önce Avrupa Birliği standartlarının uygulanabildiği Türkiye’de satışa çıkacak.

 

Türkiye’nin ardından Tayland ve Endonezya da Qute ile tanışacak. Bajaj kendi evi olan Hindistan’da ise güvenlik yeterliliği ile ilgili hukuki bir dava ile karşı karşıya. Dava henüz sonuçlanmadığı için, quadricycle (motosiklet motoruyla çalışan dört tekerlekli küçük taşıt) tipi aracın Hindistan’da da satılıp satılamayacağı henüz belli değil. Qute Avrupa Quadricycle standartlarına uyumlu ve hızı saatte 70 kilometre ile sınırlı.

Bajaj bu ürünü triportörlerin evrimi olarak görüyor ve ucuz taşıtların da (en azından triportörlere oranla) güvenli olabileceğini kanıtladığını savunuyor. Quadricycle tipi araçlar Afrika ve Güney Asya ülkelerinde toplu taşıma için de sıkça kullanılıyor.

-2016 Bajaj Qute Görselleri-

 

Bir önceki yazımız olan Otomobil Fiyatlarına Zam Gelecek başlıklı makalemizde güncel oto galeri, güncel otomobil haberleri ve kampanyalı otomobil hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları

  • bajaj QUTE
  • bajaj araba
  • qute araba
  • yeni oto geliyor bajaj

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Suzuki’den Yepyeni Bir Suv Modeli Geliyor

suzuki suzuki ignis suzuki ignis 2016 suzuki ignis 2015 suzuki ignis test suzuki suv modelleri suzuki suv 2015 suzuki yedek...

Kapat