Audi’ye özel tasarım koltuk

2014 Audi modelleri haberleri özellikleri resimleri özel otomobil koltukları özel Audi tasarımları…

Audi, kullanıcılara “hafiflik” ve “havada asılı durma” hissi vermesi amacıyla “Luft” adını verdiği koltuğu tasarladı. Audi açıklamasında, Volkswagen Grubu Baş Tasarımcısı Walter de Silva ve Audi Concept Design Studio markalarından Poltrona Frau işbirliğinde tasarlanan koltuğun havada asılı görünümü ile markanın ultra hafiflik teknolojisine vurgu yaptığı belirtildi.
Açıklamada, koltuğun gövdesinin tamamen alüminyumdan oluştuğu ve oturma bölümünün de alüminyumun verdiği hafiflik hissiyle, havada asılı hissi verdiği bildirildi. Açıklamada görüşlerine yer verilen Silva, bu konsept projesindeki amacının Poltrona Frau‘nun eşssiz el işçiliği ve zanaatkarlığını, Audi Design‘ın deneysel ve araştırmacı yaklaşımı ile buluşturmak ve bu iki felsefe arasında kusursuz bir denge bulmak olduğunu belirterek, bir koltuğun uzun bir günün sonunda rahatlamayı sağlaması gerektiğinin bildirdi.

audi özel koltuk luft

Kaynak: AA

Bir önceki yazımız olan Audi RS6 Avant Türkiye 'de başlıklı makalemizde audi rs6 avant fiyat ve audi yeni modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Toyota’dan Yılın En Avantajlı kampanyası

2014 otomobil kampanyaları toyota yeni kampanya toyota kampanya fiyatları kampanyalı otomobiller yılbaşı otomobil kampanyaları...

Kapat