Audi A3 Sedan Modeli

Alman otomobil üreticisi olan Audi yıllardır bilinen modeli audi A3  hatcback modeli ile bize tüketicilerin karşısında olan yerini almaktaydı ve yeni kasa modellerinin içerisinde sedan kasa üretimine de geçti.

Bizlerde otobinbir.com sayfalarında bu makalemizde auidi A3’ün sedan modelini daha yakından incelemk isteyen takipçilerimiz için audi a3 sedan modeli başlığı adı altında bir görsel galerisi oluşturduk ve sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Audi’nin bilinen diğer sedan modelleri olan 14, a5, ve a6 vb. gibi kasaları ile bir kıyaslama yapılacak olduğunda daha küçük ve sade bir tasarımının olduğundan söz edebiliriz. Gözlerimizn alıştığı hatcback modelinin ardından fazla bir dikkat çekeceği tahmin edilmiyor.

Buyrun şimdi sizleri daha fazla bekletmeyelim ve haqzırlamış olduğumuz audi a3 sedan modelleri görsel galerisini ziyaret edelim ve bu modlini daha yakından inceleyerek detaylı bir bilgi sahibi olalım. Bir başka makalemizde yeniden siz değerli takipçilerimiz ile beraber olacağız sağlıcakla kalın…

AUDİ A3 SEDAN MODELİ RESİMLERİ GÖRSEL GALERİSİ

Bir önceki yazımız olan 2015 Audi TT Cenevre'de Tanıtılıyor başlıklı makalemizde 2014 audi tt, 2015 audi tt ve audi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
İşte Modifiyeli Passat Modelleri

Bizler alman otomobil üreticisi volkswagen'in passat modelini her ne kadar resmi ve ciddiyet anlamı taşıyan bir otomobil modeli olarak biliyor olsakta ufak...

Kapat