Araç Sahiplerinin Dikkatine…

trafik sigortası trafik sigortası hesaplama trafik sigortası nedir trafik sigortası genel şartları trafik sigortası ne kadar trafik sigortası teklif al trafik sigortası sorgula trafik sigortası fiyatları 2014 trafik sigortası cezası trafik sigortası neleri kapsar…..

Tüm araç sahiplerini yakından ilgilendiren yeni uygulamaya göre artık araç sahibinin ikametgâhına göre de prim belirlenebilecek.Hazine Müsteşarlığı, trafik sigortasında ikametgah esaslı poliçe düzenlenmesinde değişikliğe giderek, primlerin sigorta şirketlerinin tercihine göre plakaya ya da araç işleteninin ikametgahına göre belirleneceğini açıkladı.

Hazine’den yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi: “Gerçek kişiler için düzenlenecek trafik sigortası poliçelerinde şirketlerin tercihlerine göre işletenin ikametgah ilinin ya da aracın plaka numarasının temsil ettiği ilin esas alınmasına; tüzel kişiler için ise bağlı bulunduğu vergi dairesinin bulunduğu il ya da aracın plaka numarasının temsil ettiği ilin esas alınmasına karar verilmiştir.”

UYARI: Zorunlu trafik sigortalarında hasar, gerekli belgeler sigortaya iletildiği tarihten itibaren sekiz iş günü içerisinde ödenmek zorunda. Gününde ödeme yapılmazsa dava açabilirsiniz.

Araç sahipleri okusun

Bir önceki yazımız olan İşte 2015'te Ülkemiz Yollarına Çıkacak Efsanelerin Yeni Yüzleri başlıklı makalemizde 2015 model otomobil fiyatları, 2015 model otomobiller ve fiat doblo 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Nesil Opel Corsa’yı Çok Beğeneceksiniz

opel corsa 2015 yeni nesil opel corsa opel astra sedan opel astra 2015 otomobil kampanyaları 2015 otomobil kampanyaları otomobil haberleri.......

Kapat