Apple Yeni Elektrikli Otomobilini Çıkartıyor

apple icar apple elektrikli araba elektrikli araba fiyatları 2015 icar,otomobil haberleri güncel oto galeri en son oto haberleri elektrikli araba oto yedek parça güncel oto fiyatları otomobil fiyatları 2015 elektrikli arabalar…

Eski Ford mühendisi Steve Zadesky’nin başında olduğu Titan projesinde 200 kişilik bir ekip yer alıyor. Apple’ın iCar’ı 2020 yılına kadar piyasaya sürmesi beklenirken, bu projenin hayata geçmesi için otomotiv devleriyle dirsek temasına başlandı bile.

2020’DE YOLLARDA

Apple Titan projesi için BMW‘nin kapısını çaldı. Apple CEO’su Tim Cook ve üst düzey yöneticiler, BMW‘nin 2 milyar euro yatırımla ortaya çıkarttığı ilk elektrikli modelleri i3 ve i8’in üretildiği Leipzig tesisini ziyaret etti. Cook ile beraberindekiler, BMW yöneticilerinden elektrikli otomobiller hakkında geniş brifing aldı. Apple’ın iCar’da BMW i3‘ün altyapısını ve platformunu kullanmak istediği belirtiliyor. İki şirketin de işbirliğine açık olduğu ve önümüzdeki günlerde Titan projesi için el sıkışabileceği ifade ediliyor.

-Yeni İCar Görselleri-

Bir önceki yazımız olan Yerli Otomobil Müjdesi başlıklı makalemizde türkiye'de üretilen yerli otomobiller, yerli otomobil ve yerli otomobil neden üretilmiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Apple Yeni Elektrikli Otomobilini Çıkartıyor Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. seyfullah özönogul dedi ki:

    http://www.otobinbir.com diye bir site var bence otomotiv sektöründeki açığı kapatmış gerçekten oto haberleriyle ilgili süper bi site otomobil marka modelinize göre bilgi alabiliyorsunuz,kampanyaları öğrenebiliyorsunuz bence çok güzel.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yerli Otomobil Müjdesi

yerli otomobil yerli otomobiller yerli otomobil neden üretilmiyor yerli otomobillerimiz yerli otomobiller neler türkiye'de üretilen yerli otomobiller otomobil haberleri güncel...

Kapat