Altima Coupe defteri kapanıyor

Nissan Altima Coupe resimleri özellikleri trafiğe çıkış tarihi motor ve şanzıman seçenekleri yakıt tüketim bilgileri… Kuzey Amerika’da önden çekişli coupeler birer birer tarihin karanlık sayfalarına gömülürken bu furyanın son kurbanı ise Nissan Altima Coupe oldu. İlk olarak bundan 7 yıl önce, 2006 yılında Los Angeles Otomobil Fuarı’nda tanıtılan Altima Coupe, “stil” ve “bireysellik” anlamında duygularını ön plana çıkarmak isteyen müşterilere hitap için tasarlanmıştı. Ancak 270 beygirlik güçlü 3.5-litre V6 motor ile donatılmış bu otomobille çak az alıcı ilgilendi.
Nissan, Altima Coupe’un üretimden kaldırılması ile ilgili olarak fazla şey söylemedi, ancak talep olmaması nedeniyle değiştirilmesi veya revize edilmesinin mümkün olmadığı açıklandı. Bu gelişme Honda Accord Coupe’yi Amerika Birleşik Devletleri’nde satılan son büyük, önden çekişli coupe haline getirdi.
Öte yandan, markanın 2014 model yelpazesi küçük değişiklikler ile güncellenmeye devam ediyor. Tek istisna bu sonbaharda pazara sunulması planlanan yepyeni 2014 Rogue.

nissan altima coupe

nissan altima coupe_2

nissan altima coupe_3

nissan altima coupe_4

Bir önceki yazımız olan Duster görünümlü Nissan Terrano tanıtıldı başlıklı makalemizde yeni nissan terrano hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Alman’lar yeni Ford Transit’i modifiye etti

Yeni Ford Transit Custom modifiyeli otomobiller Alman modifiye markaları modifiyeli minibüsler Loder1899 modifie modifiye parçaları nelerdir fiyatları ne kadar Loder1899...

Kapat