Alfa Romeo’nun Yepyeni Suv Modeli Stelvio

Alfa Romeo genellikle spor otomobiller üretse’de bazen Suv tarzı araç tipleri’de üretebiliyor.İşte en basit örneği Alfa Romeo’nun yeni Suv modeli olan Stelvio.Yeni Stelvio hem bir spor otomobil hem de güçlü bir suv görünümüne sahip.

Otomobile genel olarak baktık, inceledik hoş ve modern bir görünümü var fakat motor gücü ve yapısı hakkında herhangi bir bilgiye ulaşamadık.Yinede aracı siz değerli okurlarımız için inceledik, değerlendirdik ve kendimize göre yorumladık.

 

 

 

Alfa Romeo Stelvio Nasıl Bir Görünüme Sahip ?

İlk olarak otomobile baktığımızda hem sportif hemde dayanıklı, sağlam bir yapısı olduğunu görüyoruz fakat otomobil seri üretime geçmeden önce küçük ve ya büyük değişikliklere uğrar mı orasını bilemeyiz.Bizce şu anki görünümü oldukça hoş ve modern.Özellikle’de aracın genel eğimli yapısı hem aracın dayanıklılığını hemde aracın performansını olumlu yönde etkiliyor.

Yeni Alfa Romeo Stelvio’nun ön kısmını inceledik.En çok dikkatimizi çeken uzun, ince ve LED aydınlatmalı olan ön farlar oldu.Ondan sonra dikkatimizi çeken ise uzun, kabarık ve genişletilmiş olan ön tampon ve petek şeklindeki havalandırmaları oldu.Gerçekten hepsi modern ve sportif bir görünüme sahip tasarlarken güzel düşünülmüş ince ayrıntılara’da yer verilmiş.

Yeni Stelvio’nun yandan görünüşü’de oldukça modern, sportif bir görünüme sahip.Ayrıca ince ayrıntılara yer verilmiş özellikle’de kapıların alt kısmında bulunan kabartmalar oldukça güzel düşünülmüş.Yine aracın kapılarında yer alan hafif göçüklerde aracın daha iyi bir dinamik yapısının olmasına katkıda bulunuyor.

Şimdi de otomobilin arka kısmına gelelim.Yanlara doğru uzatılmış ince arka farlar ve ortaya doğru genişleyen ayrıca çift renk olan arka tampon birbiri ile güzel bir uyum sağlıyor.Aracın arka camının’da kısa yapılması hem görünüm hemde aracın genel dinamik yapısı açısından oldukça iyi düşünülmüş.

Aracın iç görünümü’de, dış görünümü kadar güzel ve modern şekilde tasarlanmış.Geniş orta konsol ve büyük kokpit birbiri ile birleşmekte bu da aracın iç kısmını daha kolay kullanılabilinir ve daha konforlu, kullanışlı bir hale getiriyor.Ayrıca kokpitin orta kısmında bulunan multimedya ekranı’da aracın iç kısmının daha modern bir görünüme kavuşmasında katkıda bulunuyor.

Yeni Alfa Romeo Stelvio’yu genel olarak inceledik ve güzel bir Suv olduğuna karar verdik.Eğer bu hali değiştirilmezse ve ya birkaç küçük değişiklik yapılmazsa spor araba seven kişiler tarafından da tercih edilebileceğini düşünüyoruz.Çünkü bu araba gerçekten hem suv hem de sportif bir görünüme sahip.

Yeni Alfa Romeo Stelvio Suv Detaylı Görselleri

Bir önceki yazımız olan Yenilenen Alfa Romeo Giulietta Detayları Ve Görselleri başlıklı makalemizde 2016 alfa romeo, 2016 alfa romeo giulietta ve 2016 giulietta hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2017 Model Skoda Octavia Genel İnceleme

Skoda'nın en çok satan modellerinden biri olan Octavia yenilendi artık daha konforlu, daha güçlü, daha yenilikçi bir tasarıma sahip.Yenilenen Skoda...

Kapat