Alfa Romeo’nun Yeni Suv’u Görüntülendi

alfa romeo alfa romeo 2016 2016 alfa romeo 2016 alfa romeo modelleri alfa romeo kampanya alfa romeo fiyat listesi 2015 alfa romeo suv fiyat otomobil kampanyaları kampanyalı otomobiller otomobil haberleri güncel oto galeri…

Yeni Alfa Romeo crossover modelin stili hala bilinmiyor. Test aracının aks açıklığına bakarsak iç kabin oldukça geniş olacak gibi görünüyor. Alfa Romeo model hakkında pek detay vermese de 949 kod adına sahip olduğunu ve Giulia ile aynı platform üzerine inşa edileceğini biliyoruz. Motor seçenekleri de Giulia ile benzer olacak.

 

Yüksek performanslı, turboşarjlı, altı silindirli 510 hp (375 kW) gücünde bir versiyon da sunulması muhtemel. Diğer seçenekler henüz onaylanmadı ancak Alfa Romeo’nun beş yıllık planında güç çıkışları 110 – 330 hp arasında değişen dört silindirli, güç çıkışları 400 – 500 hp arasında değişen altı silindirli motorlar ve gücü 350 hp’ye kadar dizel motorlar var.

Alfa Romeo Suv Görselleri

Bir önceki yazımız olan Sıfır Faizle Bir Alfa Romeo'nuz Olsun başlıklı makalemizde alfa romeo, alfa romeo kampanya ve alfa romeo modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2016 Model Renault Megane GT Detaylı Görselleri

renault renault megane gt line 2015 renault megane gt line renault megane gt line özellikleri renault kampanya 2015 renault megane...

Kapat