50. Yıla özel Lamborghini Egoista

Lamborghini Egoista resimleri özellikleri tek koltuklu arabalar Lomborghini haberleri resimleri…

lamborghini egoista

İtalyan’ların efsane spor otomobili üreticisi Automobili Lamborghini yarım asrı geride bırakırken 50. kuruluş yıldönümüne özel olarak ürettiği ”Egoista” isimli fantastik bir model ortaya çıkardı.
Bilim kurgu filmlerinden fırlamış gibi duran ve adeta bir uzay gemisini andıran otomobil, 600 beygirgücüne sahip 5.2 lt hacimli V10 gibi devasa bir motorla çalışıyor.
Şirket yaptığı açıklamada, sürücü bölümünün “yaşam hücresi” görevi görecek şekilde aracın diğer kısımlarından ayrı tasarlandığını ve Apache saldırı helikopterinden esinlenerek dizayn edildiğini belirtti.
The Wall Street Journal’ın haberine göre, geçen ay piyasaya çıkan Aventador’un yıldönümüne özel üretiminin aksine Egoista için seri üretim yapılmayacağını da belirten şirket, Lamborghini araçların “birkaç kişinin” olabileceğini fakat Egoista’nın “kendisine has” olduğunu ve “her zaman, herkes için bir rüya olarak kalacağını” kaydetti.

lamborghini egoista_3

lamborghini egoista_4

lamborghini egoista_2

lamborghini egoista_5

lamborghini egoista_6

Bir önceki yazımız olan Lamborghini Veneno Cenevre’de sahneye çıktı başlıklı makalemizde lamborghini veneno özellikleri ve resimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Lüks otomobil sektörüne maliye operasyonu

Lüks otomobil haberleri lüks otomobil vergileri maliye bakanlığı lüks otomobil operasyonu... Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in talimatı üzerine harekete geçen 350...

Kapat