2019 Model Yeni Kasa Chevrolet Cruze Bazı Detaylar

Yurt dışında satışlarına devam eden fakat Türkiye’de satışlarına son verilen Chevrolet markası yenilenen Cruze modelinin tanıtımını yaptı. Chevrolet yenilenen Cruze için her ne kadar tanıtımı yapsa da araç hakkında fazla bilgiler vermedi fakat biz sizler için ulaşabildiğimiz tüm bilgileri ve fotoğrafları topladık.

Aslında Chevrolet’in fazla bilgi vermemesinin sebebini de aracın tasarımının daha tam olarak bitirilmemiş, tamamlanmamış olmasından dolayı olduğunu düşünüyoruz. Şimdi fazla uzatmadan açıklanan bazı detayları ve fotoğrafları inceleyelim.

2019 Model Chevrolet Cruze Genel İnceleme, İlk Göze Çarpan Detaylar.

Aracın genel tasarımı önceden üretilen eski kasalarına göre daha aerodinamik ve modern bir hale getirilmiş. Kaza anında darbeyi en aza indirmek ve iç kabine en az hasarı vermek için şase yapısı yeniden tasarlanarak daha dayanıklı ve güçlü bir hale getirilmiş.Ayrıca güvenliğimizle ilgili birçok donanımda aracın standart modelinde bile mevcut.Yenilenen Cruze’un ön tarafına baktığımızda ilk dikkat çekenler LED teknolojili halojen farlar ve tampondaki sis farlarının üst kısımlarında bulunan büyük plastik süslemeler oluyor, tabi neredeyse aracın tüm ön kısmını kaplayan ve parlak bir yapısı olan havalandırma ızgaralarını da unutmamak gerek. Detaylı olarak incelersek aracın sportif ve modern bir görünümü var ön kısımdan. Tampon, motor kaputu ve aynalar birbiri ile uyum içerisinde gözüküyor.Otomobilin yan kısmına baktığımızda Cruze modelinin eski kasalarında da görebildiğimiz ince ve şık detaylar mevcut fakat kapı altlarına yapılan hafif kabartma aracı daha modern bir hale getirmiş. Ayrıca aracın yan kısmına kadar uzanan ön farlar ve arka stoplar da oldukça güzel ve dikkat çekici gözüküyor. Yeni Cruze’un yan kısmında bunların dışında da ince detayları mevcut fakat baktığımızda ilk göze çarpanlar bu farklılıklar, yenilikler oluyor.Yeni Cruze’un arka kısmını incelediğimizde ise ilk dikkat çekenler büyük stop farları, geniş arka tampon ve camın üstünde bulunan ince, uzun rüzgarlık dikkat çekiyor. Ayrıca geniş arka cam hoş bir görüntü ve sürücüye konforlu, rahat bir görüş açısı sağlıyor.

Otomobilin üretileceği motor seçeneklerinde ise net bir açıklama yapılmadı fakat 1.4 Turbo Benzinli motor ve 1.6 Turbo Dizel motorların kullanılmaya devam edileceği düşünülüyor.

Bir önceki yazımız olan Kristal Lazer Farlı Chevrolet FNR başlıklı makalemizde 2015 chevrolet modelleri, chevrolet aveo ve chevrolet camaro hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yenilenen 2017 Model Mercedes GLA Genel Bakış

Mercedes'in en iyi satış rakamlarına ulaşan Suv modellerinden biri olan GLA modeli yenilendi artık çok daha performanslı ve çok daha...

Kapat