2017 Model Yeni Volvo V40 Ve V40 Cross Country İnceleme

Volvo‘nun yenilenen V40 Ve V40 Cross Country modelleri oldukça sağlam modern ve sportif bir görünüme sahip.Yenilenen V40 modeli eski modellerine göre çok daha sağlam konforlu ve ekonomik olmakla beraber çok daha sportif bir tasarıma sahip.Ayrıca otomobilin gördüğü ilgi oldukça fazla.Yenilenen V40 modelinde bulunan ekonomik ve güçlü motor otomobilin daha cazip olmasını sağlıyor.

Yenilenen V40 Cross Country modelinden bahsedecek olursak otomobilin oldukça ekonomik ve oldukça performanslı olduğunu söylemek gerek.Ayrıca otomobilin daha az yakıtla daha fazla gidebilmesi ve eski modellerine göre daha performanslı olması aracı cazip hale getiriyor.

detaaa

Yenilenen Volvo V40 modelini incelediğimizde otomobilin eski modellerine göre daha estetik modern ve sportif hale getirildiği görülüyor.Yeni Volvo V40 modeli güçlü ve ekonomik bir motora ayrıca sıradışı tasarımıyla’da oldukça güzel bir kasa yapısına sahip.Otomobilin motor bilgisi hakkında çok detay verilmedi fakat ekonomik ve performanslı bir motora sahip olacağı biliniyor.

Yenilenen Volvo V40 Cross Country modeli ise oldukça kalıplı ve sportif bir yapıya sahip.Otomobilin kasa görünümünü incelediğimizde ön kısımda büyük farların ve büyük bir panjur kullanılması hoş bir görünüm kazandırmış otomobile.Yenilenen V40 Cross Country hakkında fazla bir bilgi yayınlanmamasına rağmen aracın görselleri yayınlandı.

2017 Volvo V40 Ve V40 Cross Country Görselleri

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Model Volvo XC40 Görüntülendi başlıklı makalemizde otomobil haberleri, volvo ve volvo kampanya 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Volkswagen T-Cross Breeze Modeli İnceleme

Volkswagen'in yeni T-Cross modeli'nin görselleri yayınlandı.Yeni Volkswagen T-Cross daha çok Suv bir modele benziyor.Otomobilin genel görünümü oldukça kalıplı ve sportif...

Kapat