2017 Hyundai I-oniq Electric Detaylı İnceleme

Elektrikli otomobillerin gittikçe artmasıyla artık otomobil firmaları elektrikli otomobil üretimlerini arttırmaya başlıyor.Yeni elektrik motorlu otomobiller benzinli ve dizel otomobillere göre çok daha ekonomik ve çevre dostu.Yeni Hyundai I-oniq modeline olan ilgi’de oldukça fazla.

Yeni Hyundai I-oniq diğer elektrikli otomobillere göre biraz daha lüks bir model.Yeni Hyundai I-oniq modeli gayet güzel bir dış görünüme ve geniş bir iç hacime sahip.Ayrıca aracın iç kısmı’da oldukça konforlu ve geniş bir şekilde tasarlanmış.

detaaa

Yeni Hyundai I-oniq modeli oldukça yenilikçi sportif ve sıradışı bir tasarıma sahip.Yeni Hyundai I-oniq modelinde bulunan 1.6 GDI benzinle ve elektrikle çalışabilen Hybrid motor otomobilin daha performanslı olmasını daha az yakıt tüketmesini ve çevre dostu olmasını sağlıyor.Açıklamalara göre otomobil tek şarjla 169 KM gidebilecek.Ayrıca otomobilin motoru 117 HP güç üretebiliyor.Otomobil 34.800 Dolardan satışa sunulacak.Otomobilin genel görünüşü gayet güzel tasarlanmış.Özellikle ön kısımda bulunan büyük şekilli farlar ve nikelaj kaplamalı ön tampon oldukça dikkat çekiyor.Aracın Türkiye’ye ne zaman geleceği hakkında henüz bir bilgi yok.

2017 Hyundai I-oniq Detaylı Görselleri

Bir önceki yazımız olan 2016 Hyundai Sonata Hybrid Detaylı İnceleme başlıklı makalemizde 2016 hyundai sonata, 2016 hyundai sonata hybrid ve hybrid hyundai sonata hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yenilenen Kasası İle 2016 Model Ford Kuga

Ford'un sevilen Suv modellerinden biri olan Kuga yenilenen kasası ile dikkatleri üzerine çekiyor.Yeni Ford Kuga eski modellerine göre çok daha...

Kapat