2017 Honda Civic Prototip Modeli İnceleme

Honda Civic’in 2017 model prototip modelini makalemizde inceledik.Yeni prototip kasasıyla dikkat çeken 2017 model Honda Civic‘de ekonomik ve sportif olmak üzere 2 tür motor çeşidi bulunuyor.Otomobil daha tam tasarımına kavuşmamış olsa da bu haliyle bile oldukça güzel ve dikkat çekici gözüküyor.Ayrıca otomobilin iç tasarımıda oldukça sportif ve modern bir tasarıma sahip.

Yenilenen 2017 model Civic’de eski modellerine göre birçok ekleme bulunuyor.Bunlardan bazıları ise yeni LED farlar ve yeni İ-DTEC motor teknolojisi.Ayrıca Yenilenen İ-DTEC motor teknolojisi otomobilin çok daha performanslı ve çok daha ekonomik olmasını sağlıyor.

detaaa

Yeni 2017 model Honda Civic Prototip modeli diğer eski modellerine göre çok daha gelişmiş teknolojiye ve tasarıma sahip.Otomobilde kullanılan İ-DTEC motor aracın daha performanslı ve ekonomik olmasını sağlıyor.Otomobilde bulunan İ-DTEC motor 1.0 Litre 1.5 Litre ve 1.6 Litre olmak üzere üç’e ayrılıyor ayrıca motorların gösterdiği performanslar oldukça yüksek.Otomobilin genel tasarımı prototip olsada oldukça modern sportif ve yenilikçi bir tasarıma sahip.Otomobilin fiyatı ve Türkiye’ye ne zaman geleceği hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

2017 Honda Civic Detaylı Görselleri

Bir önceki yazımız olan 2016 Model Honda Civic İçin Yeni Motor Seçenekleri başlıklı makalemizde 2016 honda civic motor seçenekleri, 2016 model honda civic ve honda hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yenilenen Alfa Romeo Giulietta Detayları Ve Görselleri

Alfa Romeo'nun sevilen modellerinden biri olan Giulietta yenilendi.Yenilenen Alfa Romeo Giulietta eski modellerine göre çok daha sportif estetik modern ve...

Kapat