2016 Opel Ampera-E Detaylı İnceleme

Elektrikli otomobiller trafikte gittikçe artıyor.Otomobil firmaları artık hem ucuz hemde ekonomik olan Elektrikli otomobilleri daha fazla üretmeye başlıyor.Elektrikli otomobillerin artmasının bir diğer sebebi ise çevre dostu ve daha kullanışlı olması.

Opel‘in yeni elektrikli modeli olan Ampera-E diğer elektrikli otomobiller gibi küçük ve şık bir tasarıma sahip.Elektrikli otomobillerin hafif olması daha fazla yol gidebilmelerini sağlıyor.Bundan dolayı elektrikli otomobiller genelde küçük tasarımlara sahip oluyorlar.

detaaa

Opel‘in yeni elektrikli Ampera-E modeli daha az emisyonla çok daha uzun yollar gidebilecek bir motora sahip olacak.Ayrıca yeni Ampera-E modeli diğer elektrikli otomobillere göre çok daha üstün ve daha sağlam bir yapıya sahip olacak.Yeni Ampera-E’nin ön kısmına baktığımızda ilk dikkat çekenler arkaya doğru uzanan ön farlar ve ince şeritli ön panjur oluyor.Aracın yan kısmına baktığımızda ise eğimli kapılar ve küçük yan camlar oldukça dikkat çekici.Aracın arka kısmın’da ise en çok dikkat çeken yerlerden biri arka farlar değişik yapısı ile gayet başarılı olmuş.Ayrıca büyük arka camda aracın görünümünü oldukça iyileştirmiş ve başarılı hale getirmiş.Aracın 2017 yılında çıkması ve Türkiye’ye gelmesi bekleniyor.

2016 Opel Ampera-E Detaylı Görselleri

Bir önceki yazımız olan 2016 Model Opel Astra Yenilenen Motor Seçenekleriyle Geliyor başlıklı makalemizde opel, opel astra ve opel astra 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2016 Hyundai Sonata Hybrid Detaylı İnceleme

Hybrid motorlu otomobillerin trafikte gittikçe artmasıyla artık otomobil firmaları Hybrid teknolojili otomobiller üretiyor.Hybrid teknolojisi diğer motorlara göre hem daha ekonomik...

Kapat