2016 Model Subaru XV Konsepti İnceleme

Konsept otomobiller arasında yeni olan Subaru‘nun XV modelini incelediğimizde güzel bir tasarıma ve modern bir yapıya sahip olduğunu gördük.Yeni Konsept modelin en çok dikkat çeken yanlarından biri ise genel görünüşünün ilginç ve sıradışı olması.Otomobil oldukça şık ve güzel fakat bir o kadar da ilginç ve değişik bir kasa yapısı ve tasarımı var.

Otomobil’in ön tarafını incelediğimizde değişik ön farlar,nikelajlı ön panjur ve neredeyse otomobilin tüm ön kısmını kaplayan tampon oldukça dikkat çekici.Otomobile yan taraftan baktığımızda gayet sade ve güzel bir tasarımı olduğu görülüyor.Otomobilin arka tarafı ise yine oldukça şekillendirilmiş ve modern hale getirilmiş.Konsept modelde en çok dikkat çeken yerlerden birisi de aracın ilginç tasarımı.

2016 Model Subaru XV Detaylı Görselleri

Bir önceki yazımız olan Subaru’nun Spor Tourer Levorg Modeli Autoshow'u Salladı başlıklı makalemizde oto kampanya 2015, subaru ve subaru kampanyaları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Volkswagen’in Yeni Multivan Modeli PanAmericana

Volkswagen'in yeni üretmeye başlayacağı PanAmericana modeli üretime hazır hale getirildi.Üretimine başlanacak olan yeni Multivan modeli daha üretime çıkmamasına rağmen oldukça...

Kapat