2016 Model Skoda Superb Greenline Hakkında

skoda skoda superb skoda superb 2015 skoda superb 2016 skoda superb test skoda superb yorum skoda superb nasıl skoda superb yeni otomobil haberleri güncel oto galeri otomobil kampanyaları güncel otomobil fiyatları…

Yenilenen Skoda SuperB 120 hp güç üreten 1.6 litre TDI dizel motora sahip otomobil 100 kilometrede 3.7 litre yakıt tüketiyor ve kilometrede 95 gram CO2 salınımı gerçekleştiriyor. Bu sayede Superb GreenLine tek depo ile 1780 kilometreden fazla yol yapabiliyor.

Screenshot_110

Otomobil standart Superb‘deki gibi manuel altı kademe şanzımanın yanında, start-stop sistemi ve fren enerjisi geri kazanımı ile donatılmış. GreenLine’ın ilave özellikleri arasında daha uzun vites oranları, SCR (Selective Catalytic Reduction) ve aerodinamik olarak yeniden tasarlanmış gövde, şasi ve gövde altı bulunuyor. Bu ayarlar Superb GreenLine modellerinin gelişmiş aerodinamiğine katkı sağlıyor ve daha düşük 0.263 (sedan) ve 0.275 (station) hava sürtünme katsayısı ile sonuçlanıyor. Superb GreenLine, Active, Ambition ve Style donanım seviyeleri ile sunulacak.

Screenshot_19

Bir önceki yazımız olan Skoda'nın Kaçırılmayacak Kampanyaları Devam Ediyor başlıklı makalemizde skoda, skoda fabia ve skoda fiyat listesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yenilenen 2015 Model Fiat Doblo Hakkında

fiat fiat doblo 2015 fiat doblo 2016 fiat doblo 1.3 fiat doblo fiyatları fiat doblo fiyatları fiat doblo nasıl bir...

Kapat