2016 Model Renault Scenic Yenileniyor

renault renault scenic renault scenic 2015 reanult scenic 2016 2016 model reanult scenic renault scenic yorum renault scenic fiyatları otomobil haberleri güncel oto galeri otomobil kampanyaları oto yedek parça otomobil fiyatları…

Yenilenen Renault modelleri gibi bu modelde de büyük bir ön panjur arabanın ön kısmını domine ediyor ve elmas şekilli büyük Renault logosunu vurguluyor. Yeni Espace’ın keskin kenarlara sahip tasarımı yerine yeni Scenic’de Kadjar benzeri daha yuvarlak kıvrımlı bir ön kısım tasarlanmış. Ön cam oldukça eğimli ve arabanın tüm camları birlikte geniş bir görüş alanı sunuyor.

 

İnce A sütunları ve yan camlar Scenic’in rakibi Citroen C4 Picasso’yu andırıyor. Yan profil Espace’dan daha az SUV havasında ancak bir önceki Scenic’e göre daha heybetli. Arka kısımda cam stili Kadjar’ı hatırlatırken oldukça geniş bagaj kapağı da dikkat çekiyor. Grand Scenic’in tasarımının yedi koltuklu oturma düzeni ile Espace’i daha fazla andırması bekleniyor.Scenic’in iç kabini tıpkı Megane gibi Renault’nun yeni dikey dokunmatik multimedya sistemine sahip olacak. Ön cama yansıtılan sürücünün göz hizasında özel bildirim ekranına da yer verilmesi bekleniyor. Yine Megane’da olduğu gibi Scenic’de de bu kez daha lüks ve modern bir hava olacak. Motor serisi de Scenic ile aynı platformu paylaşan Megane ile aynı olacak. Bu da dört (ya da üç) silindirli benzinli ve dizel motorlar sunulacağı anlamına geliyor. Hem Scenic hem de Grand Scenic gelecek yıl Mart ayında Cenevre Motor Show’da tanıtılacak. Yeni modelin fiyatlarının bir önceki ile benzer olması ve İngiletere’de 19 bin 500 Sterlin’den başlaması bekleniyor. Henüz resmi görüntüleri ortaya çıkmayan 2016 Renault Scenic’in nasıl göreneceğine işaret eden çizimler araçla ilgili fikir veriyor.

-2016 Model Renault Scenic Görselleri-

Bir önceki yazımız olan Yenilenen Renault Megane'dan İlk Görüntüler başlıklı makalemizde 2016 renault megane, megane 2016 ve renault hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları

  • scenıc 2016
  • yeni scenic 2016
  • renault grand scenic 2016
  • 2016 scenic araba fiyatlarla
  • renault 2016 modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yenilenen Renault Megane’dan İlk Görüntüler

otomobil haberleri güncel oto galeri renault renault megane 2016 renault megane rs renault megane 2016 görselleri renault megane fiyatları 2016...

Kapat