2016 Model Renault Megane Tasarım İncelemesi

Renault‘un en çok sevilen modellerinden biri olan Megane modeli 2016 yılında yepyeni görünümüyle yine dikkatleri üzerine çekiyor.Yeni Renault Megane’nin tasarım detaylarını inceleyecek olursak aracın sıra dışı ve yenilikçi olan tasarımı gayet güzel gözüküyor.Aracın ön kısmına bakacak olursak uyum içindeki tampon,farlar,ve ön kaput birbirini tamamlıyor.

Aracın ön farları çok estetik bir yapıya sahip olduğundan araca estetik ve şık bir görünüm sağlıyor.Ayrıca aracın ön tamponu aracın genel görünümü destekliyor ve tamamlıyor.Aracın arka kısmına bakacak olursak aynı ön farlarda olduğu gibi arka farlarda gayet estetik bir şekilde tasarlanmış ve aracı şık görünüm kazandırıyor.

Yeni Megane‘nin genel görünüş hatları ise oldukça dikkat çekici ve estetik bir şekilde tasarlanmış.Yeni Megane’nin iç kısmından bahsedecek olursak gayet konforlu bir şekilde tasarlanmış.Ayrıca araç konsolunun orta kısmında bulunan yol bilgisayarı’da aracın iç kısmına oldukça iyi bir görünüm sağlıyor.

2016 Model Renault Megane Detaylı Görselleri

Bir önceki yazımız olan Yenilenen 2016 Model Renault Fluence Görüntülendi başlıklı makalemizde renault fluence 2016, renault fluence 2016 fiyat ve renault fluence 2016 model hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
SsangYong’da Kaçırılmayacak 2015 Aralık Kampanyaları

SsangYong'un kaçırılmayacak kampanyaları Aralık ayında'da devam ediyor.Yeni SsangYong Tivoli 69.750 TL den satışa sunuluyor. Yeni SsangYong Rodius ise 168.250 TL'den...

Kapat