2016 Lada Vesta Cross Ne Zaman Çıkıyor ?

lada lada vesta crossover lada cross lada crossover fiyat lada crossover lada crossover 2016 lada crossover concept new lada crossover…

Yeni Lada Vesta Cross‘un Sedan ve station karoser seçeneklerine sahip olacak yeni station gövde tipinde geliştirilmesi beklenen modelle ilgili detaylar henüz kısıtlı olsa da plastik gövde kaplamaları ve güçlendirilmiş süspansiyon ile birlikte gelmesi bekleniyor.

Screenshot_110

Moskova’da yapılacak Off-Road Show’da sergilenecek yeni konsept ile ipuçları verecek Lada Vesta Cross’un üretim versiyonu son şekli ile montaj hattına 2016’da ya da 2017’nin başlarında girecek. Modelin dört çekişli mi önden çekişli mi olacağı henüz kesin değil. Yeni Lada Vesta Cross‘un, 87 hp, 106 hp ve 114 hp alternatiflerine sahip 1.6 litrelik atmosferik benzinli motorlar ile gelecek Lada Vesta sedan ile aynı motor seçeneklerine sahip olması bekleniyor.

Screenshot_19

Bir önceki yazımız olan 2016 Model Lada Xray Kamuflajsız Görüntülendi başlıklı makalemizde lada, lada xray ve lada xray concept özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2016 Model Lada Xray Kamuflajsız Görüntülendi

lada lada xray fiyatları lada xray lada xray cross lada xray türkiye lada xray concept özellikleri lada xray cross türkiye...

Kapat