2015 Ford Mustang Modelleri

Sizlerle paylaştığımız bu makalemizde 2015 ford mustang modellerini göreceksiniz ve bu modeller hakkında sizlere ilk söylemek istediğimiz 50 yıllık üretim geçmişinde ilk kez avrupa ülkelerinde satışa sunulacak olmasıdır.

Yeni ford mustang bir yandan dünya satış rakamları 9 milyona ulaşan ikon statüsünü ve mirasını günümüze taşırken diğer yandan da olduğundan daha üstün seviyede birinci sınıf bir performansı tüketicilere vaat ediyor.

Ford mustang‘in yeni motor seçenekleri arasında 2.3 litrelik ecobost motoru ve 5.0 litrelik V8 motoru yer alıyor. Yeni mustang extra sürüş rahatlığı sağlayan ve sürücüye yardımcı olabilecek statüde özellikleride bünyesinde barındırıyor.

Klasik otomobiller ile yakından ilgilenen otobinbir.com takipçileri için 2015 ford mustang modelleri görsel galerisini oluşturduk ve sizlerin ayaklarına kadar getirdik.

Buyrun şimdi sizleri daha fazla bekletmeyelim ve hazırlamış olduğumuz görsel galerisini daha yakından inceleyerek yeni model mustang hakkında daha detaylı bir bilgi sahibi olalım.

2015 FORD MUSTANG MODELLERİ RESİMLERİ GÖRSEL GALERİSİ 

Bir önceki yazımız olan En Güzel Ford Mustang Görselleri başlıklı makalemizde antika mustang, ford mustang ve ford mustang resimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Konu Aramaları

  • ford 2015 modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Audi A3 Sedan Modeli

Alman otomobil üreticisi olan Audi yıllardır bilinen modeli audi A3  hatcback modeli ile bize tüketicilerin karşısında olan yerini almaktaydı ve...

Kapat