2014 Volkswagen Beetle (Resimleri & Özellikleri)

2014 Volkswagen Beetle Dune Concept özellikleri resimleri trafiğe çıkış tarihi motor ve şanzıman seçenekleri yakıt tüketim bilgileri teknik verileri…

2014 NAIAS’da Volkswagen standının dikkat çeken araçları arasında bir Beetle konsepti bulunuyor. Dune Buggy modellerine göndermeler yapan 2014 Volkswagen Beetle Dune Concept mekanik anlamda bir yenilik sunmuyor.
Köşeli ön tamponunda yuvarlak LED aydınlatmalar, metal koruma plakaları, petek şekilli panjur ve daha geniş hava girişleri dikkat çekerken kaputta ek hava çıkışları açılmış. 19 inç çaplı jantlarla donatılan otomobilin yan eteklerinde siyah eklemelerle birlikte metal korumalar da dikkat çekiyor.
Yükseltilmiş bir gövdeye sahip olan Beetle Dune konseptinin çamurlukları siyah renkli plastik korumalarla donatılırken yan aynalar da metalik renkleriyle dikkat çekiyor. Arka kısmında çift spoiler, tampon alt koruması ve çift egzoz çıkışı görülebilirken stoplar da siyah renkli.
Araç genelinde sarı, gri ve siyah renk kombinasyonu kullanılırken, iç kısımda da gövde rengi panel ve Dune logolu aksesuarlara yer verilmiş. Konsolun orta kısmına 7.7 inçlik dokunmatik bir bilgi ekranı ekleyen Volkswagen, yol bilgileri ve eğlence enstrümanlarına bu ekrandan kolayca erişim imkanı sağlıyor.
210 beygir gücünde 2.0 lt hacimli turbo motoruyla gelen Beetle Dune, 6 ileri çift kavramalı yarı otomatik şanzımana sahip. 0′dan 100 km/s hıza 7.3 saniyede erişebilen modelin maksimum hızı ise 227 km/s.

Bir önceki yazımız olan Çok farklı bir Golf başlıklı makalemizde golf gti ve Volkswagen hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Huzurlarınızda Yeni Hyundai Genesis

2015 Hyundai genesis resimleri özellikleri trafiğe çıkış tarihi motor ve şanzıman seçenekleri yakıt tüketim bilgileri...

Kapat