2014 BMW M6 Gran Coupe Cenevre’de

2014 BMW M6 Gran Coupe resimleri özellikleri motor ve şanzıman seçenekleri…

bmw m6 gran coupe

Alman otomotiv devi BMW tarafından sunulan yüksek performanslı yol canavarı BMW M6 spor otomobillerinin üçüncü gövde tipi Avrupalı ziyaretçilere ilk kez 2013 Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak.
Yeni BMW M6 Gran Coupe, marka olmuş M performans özelliklerini, son derece şık ve lüks bir tasarımla sunuyor. Bu dört kapılı Coupe’de sunulan ek alan sayesinde, arka koltukta oturan yolcular da son derece ferah bir ortamın keyfini sürebiliyor.
Otomobilin motor bölümü kapağının altında, 560 bg çıkış gücü ve 680 Newton metre azami tork değerlerine sahip ve M TwinPower Turbo teknolojisi içeren V8 motoru yer alıyor. Motor gücü, arka tekerleklere Drivelogic özellikli yedi ileri M Çift Debriyajlı Vites aracılığıyla yönlendiriliyor. Diğer özellikler arasında, arka aksta Aktif M Diferansiyel, M’e özgü yürüyen aksam, değişken oranlı hidrolik direksiyon ve yüksek performanslı birleşik fren sistemi yer alıyor.

BMW M6 Gran Coupe Foto Galeri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2013 Skoda Rapid Sedan fiyat bilgileri

Yeni Skoda Rapid Sedan fiyat bilgileri özellikleri resimleri motor ve şanzıman seçenekleri yakıt tüketim bilgileri... Skoda’nın Paris otomobil fuarında görücüye...

Kapat