2014 Audi RS Q3 hakkında herşey

Yeni Audi RS Q3 resimleri trafiğe çıkış tarihi özellikleri motor ve şanzıman seçenekleri…

Audi RS Q3 2014

Dünyanın en önemli otomobil organizasyonları arasında yer alan ve bir çok otomobil markasının yeni modellerini tanıtmaya hazırlandığı Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanışmaya hazırlandığımız ve bu arada şahsım adına en çok merak ettiğim modeller arasında yer alan Audi RS Q modeli yeni tamponları, rötuşlanmış yan etekleri ve arı peteği şeklinde ki büyük ön mazgalı ile oldukça agresif bir dış görünüşe sahip. Aracın dış tasarımları arasında ayrıca mat alüminyum aksanlar, tavana monteli kanat, arka difüzör ve eliptik şekilli egzost borusu da bulunuyor. Kayda değer başka özellikler saymak gerekirse 25mm ölçüsünde indirgenmiş araç yüksekliği, yüksek performans için üretilmiş frenler (siyaha boyanmış sekiz pistonlu kaliperler ile) ve 10 ya da 20 inç boyutlarında tercih edilebilecek olan alaşım jantlar verilebilir.
Sportif tasarımı kabin içerisinde de boy gösterirken Audi’nin merakla beklenen crossover modeli deri / Alcantara spor koltuklara, düz altlı direksiyona ve alaşım pedallara sahip. Aracın iç kesimini biraz daha yakından inceleyecek olursak RS Q3’ün müstakbel sahiplerinin RS modelleri için özel olarak tasarlanmış olan MMI bilgi-eğlence sistemine ve üç farklı paket olarak sunulacak olan hatlara sahip olacağını görebiliyoruz. Bu üç paket içerisinde piyano siyahı, karbon fiber veya alüminyum aksanlar bulunuyor. Eğer bu özellikler halen yetersiz geliyorsa; müşterilerin GPS navigasyonu, WLAN donanımı ve 14 hoparlörlü Bose ses sistemi sipariş etmesi de mümkün görünüyor.

2014 Audi RS Q3 Foto Galeri

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Bentley Flying Spur 2014 resimleri özellikleri

Bentley Flying Spur motor ve şanzıman seçenekleri resimleri özellikleri... Farlarından, stoplarına koltuklarından, torpidosuna kadar her yanından kalite fışkıran Flying Spur,...

Kapat