2013 Dünya Otomobil Ödülleri açıklandı

Dünyanın en iyi otomobilleri 2013 en iyi otomobil modelleri New York Otomobil Fuarı haberleri…

dünyanın en iyi otomobilleri golf

Dünyanın en iyi otomobilleri 113. New York Otomobil Fuarı’nda düzenlenen basın toplantısıyla sahiplerini bulurken, Volkswagen Dünyanın En İyi Otomobili Ödülü’ne Golf modeli ile layık görüldü. Böylelikle Alman otomobil devi Volkswagen bu unvanı dördüncü kez elde etmiş oldu.

Bu ödülde Volkswagen Golf, finalistler Mercedes A-Serisi, Porsche Boxster/Cayman, Toyota GT 86, Scion FR-S ve Subaru BRZ ile yarışırken, diğer ödüller ise şu şekilde paylaşıldı…

porsche boxster cayman

Geçen yıl da 911 modeli ile aynı ödülü kazan Porsche 2013 Dünyanın En İyi Performans Otomobili Ödülü’ne Boxster Cayman ile layık görüldü.

jaguar f-type

Finalde Mazda 6 ve Aston Martin Vanquish ile mücadele eden Jaguar F-Type 2013 Dünyanın En İyi Otomobil Tasarımı Ödülü’ne layık görüldü.

tesla model s

2013 Dünyanın En Çevreci Otomobili Ödülü’nü ise Tesla Model S kazandı.

 

Bir önceki yazımız olan Her bütçeye uygun otomobiller başlıklı makalemizde ucuz otomobil modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Her bütçeye uygun otomobiller

En uygun otomobil fiyatları ucuz otomobil fiyatları 2013 otomobil modelleri ve fiyatları... Sanırım herkesin hayalidir ayağını yerden kesecek bütçesi dahilinde...

Kapat