Çinliler Yine Yaptı Yapacağını

ubersuggest.orgçin malı arabalar çin malı arabalar ikinci el çin malı arabalar markaları çin malı arabalar nasıl çin malı arabalar fiyatlar çin malı arabalar succe çin malı araba çin malı araba markaları çin malı araba fiyatları çin malı araba testi…

Bir Çinli otomobil firması Volkswagen’in Beetle model aracının neredeyse tıpa tıp kopyasını yaparak otomobil dünyasının gündemine oturdu.

Çinli firmaların kopya ürünlerine her ne kadar alışık olsakta bu seferki kopyalama tekniği bir tık öteye gitmiş. Aracın logosu hem Nissan’ın hem de Volvo’nun çizgilerini taşıyor.

Çinli otomobil firması Almanların dünyaya nam salmış modeli Beetle’ı hemen hemen bire bir kopyaladı.
Otomobilin kasasına bakılınca görülen tek fark 5 kapılı olması. Teknik aksam olarak çok detay alınamasada elektrikli bir motora sahip olan henüz markası belli olmayan araç oldukça düşük hızda kullanılabilecek.

Firmanın yaptığı açıklamada ‘böcek’ tarzı bir araba henüz isim düşünmedik, iç kabinde tam olarak tasarımı kesinleşmedi o yüzden detaylar netleşince isim düşünelecek. Açıklamasında bulundu.

-Fotoğraf Galerisi-

Bir önceki yazımız olan 2015 İstanbul Autoshow Mayıs Ayında Yeni Model Yağmuru İle Başlıyor başlıklı makalemizde istanbul autoshow, istanbul autoshow 2015 ve istanbul autoshow 2015 bilet hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Jeep Renegade Hem Donanımlı Hem Tassaruflu

jeep renegade jeep renegade sahibinden jeep renegade yorum jeep renegade test jeep renegade teknik özellikleri jeep renegade 2015 jeep renegade...

Kapat